środa, 21 luty 2018 18:00

Narciarze ZSZ na V miejscu w województwie [Zdjęcia]

Zespół Szkół Zawodowych w Sokółce uplasował się na V miejscu tych zawodów, ulegając jedynie szkołom sportowym z naszego województwa specjalizującym się w tej dyscyplinie.

W Białymstoku odbyła się Licealiada Województwa Podlaskiego w Narciarstwie Biegowym Chłopców. Warunki do biegania były bardzo dobre, trasy były naśnieżane kilka dni wcześniej przez zespół ludzi odpowiedzialnych za rozgrywanie zawodów. Dystans, jaki każdy uczestnik musiał pokonać, to 2500 m.
Z zawodników ZSZ najlepiej spisał się Patryk Nadolny (III Tfi), który zajął indywidualnie 10. pozycję, co jak na tak krótkie przygotowania można uznać za bardzo dobry wynik. Zaraz za nim uplasowali się kolejni nasi uczniowie: Damian Kucharewicz (II wz), Marek Łowczecki (III Tm), Dariusz Łowczecki (I Tm), Szymon Wąsowicz (II Tm) i Maciej Kuryłowicz (I wz). W biegu chłopców wzięło udział 34 zawodników, a ostatecznie sklasyfikowano 24, którzy ukończyli bieg. Serdeczne gratulacje za V miejsce w województwie!

Źródło: ZSZ Sokółka