Dzisiaj Sokół 1946 Sokółka rozegrał pierwszy mecz w klasie okręgowej. Pomimo wielu okazji bramkowych obydwu drużyn mecz zakończył się bezbramkowym remisem.

czwartek, 11 sierpień 2016 20:25

Kolarskie czwartki nabierają tempa [Film]

Zapraszamy do obejrzenia naszej relacji z dzisiejszej kolejnej edycji "Kolarskich Czwartków".

Mikolo Sokółka zaliczył udany start w rozgrywkach III ligi. Sokół 1946 Sokółka oraz Dąb Dąbrowa Białostocka zwyciężyły w swoich meczach. Jednego punktu zabrakło za to Szczypiorniakowi, aby zremiksować z MKS Mazur Sierpc.

W sobotę sprzed Starostwa Powiatowego w Sokółce wystartował XXXIV Międzynarodowy Memoriał im. Stanisława Kirpszy. Na linii startu zjawiło się ponad 250 uczestników z różnych krajów. W niedzielę kolarze ścigali się w Krynkach.

Najbliższa sobota i niedziela przyniesie wiele wydarzeń sportowych w naszym regionie. UKS Mikolo Sokółka po dwóch latach przerwy wznowi rozgrywki w III lidze. Sokół 1946 rozegra przedostatni mecz w A klasie. W niedzielny poranek nad sokólskim Zalewem odbędą się zawody wędkarskie. Na kortach OSiR-u wystartuje Turniej Tenisa Ziemnego o Puchar Burmistrza Sokółki.

Zapraszamy na relację z wczorajszego meczu KS Sokół 1946 Sokółka vs. Magnat Juchnowiec Kościelny.

Tylko Sokół 1946 Sokółka wygrał swój mecz, reszta drużyn musiała przełknąć gorycz porażki lub podzielić się punktami. Sprawdź wyniki ostatnich weekendowych meczów.

Wczoraj w okolicach Sosnowika odbyła się kolejna edycja Nocnych Leśnych Misteriów. Około 60 uczestników wraz z przewodnikami przemierzało wieczorową porą las.

Dzisiejszy pojedynek Sokoła była niezwykle emocjonujący. Grad bramek, czerwone kartki i antybohater meczu.

Szczypiorniak wciąż pozostaje bez punktów w II lidze piłkarzy ręcznych. Sokół 1946 Sokółka po raz kolejny wysoko wgrał. Pierwszą porażkę odniósł Dąb Dąbrowa Białostocka, a Sudovia zremisowała z liderem. Sprawdź wyniki sportowych zmagań ostatniego weekendu.

W sobotę sprzed kościoła św. Antoniego w Sokółce wyruszyła I Międzypokoleniowa Sztafeta Turystyczna. Uczestnicy spacerowali śladami zabytków Sokółki.

Zapraszamy na pełną relację z meczu KS Sokół 1946 Sokółka vs. Pogranicze Kuźnica!

czwartek, 10 wrzesień 2015 08:53

Sokół 1946 Sokółka vs Polonia Raczki [Film]

Zapraszamy na pełny zapis z niedzielnego meczu piłki nożnej. Na stadionie OSiR-u zmierzyły się drużyny Sokoła 1946 i Polonii Raczki. Zapraszamy do obejrzenia meczu.

poniedziałek, 07 wrzesień 2015 18:57

Nowa drużyna i boisko sportowe w Starowlanach [Film]

Z inicjatywy sołtysa Sławomira Kundy, powstała drużyna sportowa i boisko do piłki nożnej. Mieszkańcy z entuzjazmem przyjęli pomysł sołtysa i wsparli jego działania.

Pierwszą Ekstremalną Przeprawę, która odbyła się wczoraj na Zielonym Osiedlu wygrał… kolarz.

Strona 1 z 7

Kontakt


SOKÓŁKA TV SP. Z O.O
ul. Sikorskiego 25
16-100 Sokółka

tel: 666 828 883
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

REGON: 368683063
NIP: 5451817935
Numer KRS: 0000702479

Reklama

Czynne od pn-pt w godzinach 8:00 - 16:00
e-mail: reklama@sokolka.tv