sobota, 13 sierpień 2016 19:56

Cyrk Arena wystąpił w Sokółce [Zdjęcia]

Dziś przed sokólską publicznością wystąpił jeden z najpopularniejszych cyrków w Polsce. Przyciągnął on na swoją widownię wiele osób z całego powiatu.

wtorek, 06 październik 2015 14:48

IV Turniej Zastępów [Zdjęcia i Film]

W ubiegły weekend w Lipinie harcerze z hufca Sokółka sprawdzali swoje umiejętności podczas IV Turnieju Zastępów.

Dziś oficjalnie przekazano szpitalowi nowo wyremontowaną izolatkę oraz odnowioną salę chorych na oddziale dziecięcym w sokólskim szpitalu. Remont był zainicjowany przez Stowarzyszenie „Kładka”. W uroczystym otwarciu uczestniczył między innymi Starosta Sokólski Piotr Rećko.

niedziela, 13 wrzesień 2015 09:04

Rajd Katyński zawitał do Sokółki [Film]

Zapraszamy do obejrzenia relacji filmowej.

poniedziałek, 07 wrzesień 2015 13:34

Zlot ASG w Geniuszach [Zdjęcia]

 

Około 90 miłośników ASG zgromadziło się na dwudniowym zlocie Air Soft Gun. Piaszczyste tereny, atrapy wiosek i pojazdy stylizowane na wojskowe. Takie atrakcje czekały na uczestników.

 

Biblioteka Publiczna w Sokółce serdecznie zaprasza na wystawę fotografii ph. "Nasze miasto Sokółka" autorstwa Krzysztofa Frejusa i Marcina Gwiazdowskiego. Ekspozycja będzie czynna do końca września, od poniedziałku do soboty, w godz. pracy biblioteki.

piątek, 14 sierpień 2015 08:15

Wieniec dożynkowy prosto z Bogusz [Film]

Jak co roku w Boguszach, grupa mieszkańców zabrała się do przygotowania wieńca dożynkowego. W naszym regionie już tylko w nielicznych wsiach podtrzymywana jest ta tradycja. A szkoda, gdyż jest to doskonała okazja do integracji lokalnych społeczności i kultywowania regionalnych obrzędów. Zapraszamy na nasz materiał filmowy z wicia wieńca w Boguszach.

Wczoraj „U Matczaka” wystąpił zespół Roki. Koncert transmitowaliśmy „na żywo”. Teraz zapraszamy na naszą fotorelację!

W poniedziałek ruszyły treningi nowej drużyny piłkarskiej Sokół 1946 Sokółka.

Wczoraj motocykliści, uczestniczący w Rajdzie Motocyklowym św. Krzysztofa, przyjechali do Sokółki. Zapraszamy na naszą relację wideo!

Dziś do Sokółki przyjechała grupa około 30 motocyklistów, biorących udział w Rajdzie Motocyklowym św. Krzysztofa.

W ubiegły weekend na terenie Stada Ogierów w Kętrzynie odbył się XIV Czempionat Koni Zimnokrwistych połączony z II Specjalistyczną Wystawą Koni Ardeńskich, Sokólskich i Sztumskich oraz XIX Pokazy Konne.

wtorek, 21 lipiec 2015 09:34

Święto Policji 2015 w Sokółce [Film]

Wczoraj przy Komendzie Powiatowej Policji w Sokółce odbył się apel z okazji 96. rocznicy powstania Polskiej Policji Państwowej. Na uroczystości przyznano odznaczenia i awanse służbowe sokólskim funkcjonariuszom. Zapraszamy na naszą relację wideo!

Dziś z okazji 96. rocznicy powstania Polskiej Policji Państwowej odbył się uroczysty apel przed Komendą Powiatową Policji w Sokółce.

Dzisiaj w Starostwie Powiatowym w Sokółce zorganizowano konferencję prasową. Zapraszamy na naszą relację.

Strona 1 z 3

Kontakt


SOKÓŁKA TV SP. Z O.O
ul. Sikorskiego 25
16-100 Sokółka

tel: 666 828 883
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

REGON: 368683063
NIP: 5451817935
Numer KRS: 0000702479

Reklama

Czynne od pn-pt w godzinach 8:00 - 16:00
e-mail: reklama@sokolka.tv