• 1
  • 2
  • 3

Filmy

Exit

KAMERY IP

Exit
piątek, 09 marzec 2018 15:00

W tej chwili trwa posiedzenie Komisji ds. Karcz. Sala świeci pustkami [Zdjęcia i Film]

Komisja ds. Karcz bada ostatnie dwa przypadki transportu odpadów na sokólskie wysypisko. Frekwencja na posiedzeniu w tak ważnej sprawie dla wszystkich mieszkańców naszego miasta pozostawia wiele do życzenia.

Posiedzenie zostało zwołane z powodu ostatniego "dziwnego" transportu ciężarówek z odpadami na składowisko w Karczach, które miało miejsce na początku tego tygodnia. Pytania posypały się jak "grad z jasnego nieba" w kierunku Pani Burmistrz Ewy Kulikowskiej. Niestety na niesprecyzowane pytania padła taka sama odpowiedź. Po dość burzliwej rozmowy pomiędzy Panią Burmistrz a Przewodniczącym Komisji Panem Markiem Awdziejem, Pani Burmistrz opuściła obrady trzaskając drzwiami. Dyskusja Komisji dotyczyła głównie prognoz dotyczących wysypiska w Karczach. Na chwilę obecną wysypisko jest wstrzymane, trwa postępowanie administracyjne. Nic konkretnego nie ustalono.

Już wkrótce udostępnimy pełny zapis z posiedzenia.

Poniżej przypominamy wywiad w zastępcą Burmistrza w spr. transportu ciężarówek.

/WŻ,MG/

Kontakt


SOKÓŁKA TV SP. Z O.O
ul. Sikorskiego 25
16-100 Sokółka

tel: 666 828 883
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

REGON: 368683063
NIP: 5451817935
Numer KRS: 0000702479

Reklama

Czynne od pn-pt w godzinach 8:00 - 16:00
tel: 662 432 320 e-mail: reklama@sokolka.tv

EFRROWLEADERIdeaLANPROW

Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie.
Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Osi 4 LEADER Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013.
Instytucja Zarządzająca Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013 - Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi.