wtorek, 19 czerwiec 2018 14:00

Mistrzostwa Powiatu w Siatkówce Chłopców [Zdjęcia]

Do rywalizacji przystąpiły cztery drużyny.

W hali sportowej przy Zespole Szkół w Sokółce odbyły się Mistrzostwa Powiatu w Siatkówce Chłopców o Puchar Starosty Sokólskiego. Do rywalizacji przystąpiły cztery drużyny: Zespół Szkół w Sokółce, Zespół Szkół Zawodowych w Sokółce, Zespół Szkół Rolniczych w Sokółce oraz Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego z Janowa. W rozgrywanym systemem „każdy z każdym” turnieju bezkonkurencyjna okazała się drużyna Zespół Szkół Zawodowych w Sokółce, która po pokonaniu wszystkich przeciwników zdobyła I miejsce i okazały puchar! Drugie miejsce zajęła drużyna Zespołu Szkół w Sokółce, trzecie Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego z Janowa, zaś czwarte Zespół Szkół Rolniczych w Sokółce.

Najlepszym przyjmującym turnieju został Norbert Nowik (ZS Sokółka), najlepszym atakującym – Arkadiusz Dacewicz (ZS CKR Janów), najlepszym rozgrywającym – Maciej Kiemiesz (ZSZ Sokółka), zaś tytuł MVP turnieju przypadł Damianowi Roszkowskiemu (ZSZ Sokółka).