piątek, 26 kwiecień 2019 19:41

„Pamiętajcie, aby o szkole myśleć tylko dobrze i takie wspomnienia zachować" [Film i Zdjęcia]

W Zespole Szkół w Dąbrowie Białostockiej odbyło się uroczyste pożegnanie klas III.


Przed uroczystością w intencji uczniów odbyła się msza święta w Kościele pw. Stanisława Biskupa Męczennika w Dąbrowie Białostockiej.
Na uroczystości pojawili się zaproszeni goście, rada pedagogiczna, pracownicy Zespołu Szkół rodzice oraz uczniowie młodszych klas, aby w sposób uroczysty pożegnać absolwentów szkoły.
Zaczęło się tradycyjnie od przemówień oraz podziękowań ze strony Dyrektora ZS w Dąbrowie Białostockiej Pana Jarosława Budnika, oraz Członka Zarządu Powiatu Sokólskiego Pana Jerzego Białomyzego. Został wspomniany również ŚP Tomasz Sztukowski nauczyciel i wychowawca jednej z klasy maturalnej. W stronę maturzystów zostały skierowane również słowa pełne podziękowań za trud włożony w naukę oraz za dobre reprezentowanie szkoły.
Ważnym elementem uroczystości było wręczenie nagród za osiągnięte wysokie wyniki w nauce oraz wyróżniania skierowane do rodziców i uczniów, którzy aktywnie przyczynili się do promocji szkoły oraz satysfakcji nauczycieli.
Przed tegorocznymi maturzystami teraz kilka dni przerwy. W poniedziałek 6 maja ponownie pojawią się w szkole, aby rozpocząć swój najważniejszy egzamin-egzamin dojrzałości. W pierwszym dniu matur czeka na nich pisemny egzamin z języka polskiego.
Wszystkim absolwentom życzymy jak najlepszych wyników na egzaminach maturalnych oraz dużo sukcesów w przyszłości!
Zapraszamy do obejrzenia naszej relacji.

 

/TL/

Kontakt


SOKÓŁKA TV SP. Z O.O
ul. Sikorskiego 25
16-100 Sokółka

tel: 666 828 883
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

REGON: 368683063
NIP: 5451817935
Numer KRS: 0000702479

Reklama

Czynne od pn-pt w godzinach 8:00 - 16:00
e-mail: reklama@sokolka.tv