×

Ostrzeżenie

JUser::_load: Nie można załadować danych użytkownika o ID: 778.
środa, 10 lipiec 2019 08:00

Podsumowanie sondy [Nowa SONDA]

Jaki jest najlepszy sposób na upały?

W naszej sondzie głos zabrało 142 osób.

Co prawda fala upałów już za nami, aura za oknem nie rozpieszcza. Niejedna osoba, rozkładając parasolkę tęskni za iście wakacyjnymi temperaturami i pełnym słońcu. Polska pogoda nie raz potrafi zaskoczyć, możliwe jest, że upały powrócą już wkrótce.

Najwięcej osób jako najlepszy sposób na upały wskazało używanie wiatraków/klimatyzatorów lub niewychodzenie z domu bez konieczności.
Blisko 15% głosujących stwierdziło, że nie przeszkadzają im upały. Po 9% głosów zebrały odpowiedzi mówiące o braniu zimnego prysznica kilka razy dziennie lub „ratowaniu się” się zimnymi napojami.
Ku zaskoczeniu: również 9% głosujących wskazało ciepłą herbatę jako skuteczny sposób na walkę z upałami. Odpowiedź ta może wydawać się groteskowa, jednak w Egipcie, Tunezji, Iranie, Maroku, Rosji czy w Kazachstanie rdzenni mieszkańcy raczą się gorącymi napojami. Wśród Europejczyków zdania są podzielone: jedni wierzą w skuteczność metody, inni są sceptyczni nastawieni.
Pozostałe metody, które wskazywali nasi głosujący to noszenie przewiewnych ubrań, jedzenie lodów czy picie naparów na bazie ziół.
Dane liczbowe przedstawiono na wykresie poniżej.

Podsumowując temat wiatraki i klimatyzatory są najlepszą metodą na upały, szczęśliwcy, którzy nie muszą wychodzić z domu mogą przeczekać największy skwar w murach. Każdy sposób jest dobry, o ile jest skuteczny.
Mamy nadzieję, że wysoka temperatura i słońce wrócą do Sokółki, ale w takim stopniu, żeby nie było to uciążliwe.

Przed nami kolejna sonda. Na placu przy kościele św. Antoniego prace związane z budową ołtarza polowego idą pełną parą.
Parafia na ten cel uzyskała dofinansowanie w kwocie 181 814 zł z LGD Szlak Tatarski. Co sądzicie Państwo na temat podjęcia tej inwestycji?

Zapraszamy do wyrażania swojej opinii. Głosy oddawać można do północy we środę 17 lipca (Sondę znaleźć można na głównej stronie naszego portalu- po lewej stronie, a w wersji mobilnej na dole strony).

MDz.

Kontakt


SOKÓŁKA TV SP. Z O.O
ul. Sikorskiego 25
16-100 Sokółka

tel: 666 828 883
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

REGON: 368683063
NIP: 5451817935
Numer KRS: 0000702479

Reklama

Czynne od pn-pt w godzinach 8:00 - 16:00
e-mail: reklama@sokolka.tv