• 1
  • 2


 

piątek, 06 grudzień 2019 12:00

Na co wybrać się do kina „Sokół” w Sokółce? [3 x Film]

Repertuar kina Sokół na weekend.

MIKOŁAJKI W KINIE
Teatrzyk dla dzieci

Na dzieci czeka wspaniałe, interaktywne, muzyczne show pt. "Na zimowy czas". Program wykona Centrum Uśmiechu, znane z takich przebojów jak "Gruszka" czy "Olimpiada w Jarzynowie".
Tym razem program nawiązuje do zimy, gdzie główną rolę odgrywa zabawny Pan Orzeszek - najbardziej "sezonowy" owoc w zimie. Wraz z nim, na scenie występują także Jagoda oraz Truskawka. Cały występ nacechowany jest mocno świąteczno-zimową tematyką: zarówno piosenki, które m.in zachęcają dzieci do aktywnego spędzania czasu i zabawy na śniegu, jak i konkursy pomiędzy piosenkami nawiązują do tematyki zimowej.
Po spektaklu, z Panią Burmistrz Sokółki Ewą Kulikowską nastąpi uroczyste rozświetlenie choinki w parku miejskim.
Nieodpłatne wejściówki dostępne są tylko w kasie Kina "Sokół" od dnia 2 grudnia 2019 r. od godz. 15:00.

 

 "Basia" 0-4 lat

Basia ma pięć lat, nie jest grzeczną dziewczynką – ma charakterek i swoje humorki. Jej rodzina to: mama Tosia, tata Jacek, bracia Janek i Franek oraz żółw Kajetan, który wszędzie robi kupy. Basia zawsze zabiera ze sobą swojego ukochanego Miśka Zdziśka, a ich przygody są bardzo zabawne i pełne humoru.

Baranek Shaun.
Farmagedon

Na farmie baranka Shaun ląduje obdarzona niesłychanymi mocami i nieodpartym urokiem przybyszka z odległej galaktyki.

1800 gramów

Kraków przygotowuje się na nadejście świąt. Ewa (Magdalena Różczka), kobieta dla której nie ma rzeczy niemożliwych, szuka nowych opiekunów dla dzieci pozbawionych rodzin. Jest wulkanem energii, potrafi wyważyć każde drzwi i nagiąć każdy przepis, aby im pomóc. Tuż przed Bożym Narodzeniem w jej życiu pojawia się niezwykła dziewczynka – Nutka, niemowlę pozostawione przez matkę. Dla jej dobra Ewa gotowa jest zrobić wszystko, nawet poświęcić siebie, swoją karierę i szansę na miłość… Nie spodziewa się, że wkrótce przez jej życie przetoczy się prawdziwa lawina emocji, na którą nie przygotowało jej nic, czego do tej pory doświadczyła. Czy bezinteresownie ratując jeden mały świat można uratować również siebie?

źródło: Kino Sokól

WW

 

Kontakt


SOKÓŁKA TV SP. Z O.O
ul. Sikorskiego 25
16-100 Sokółka

tel: 666 828 883
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

REGON: 368683063
NIP: 5451817935
Numer KRS: 0000702479

Reklama

Czynne od pn-pt w godzinach 8:00 - 16:00
tel: 662 432 320 e-mail: reklama@sokolka.tv

EFRROWLEADERIdeaLANPROW

Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie.
Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Osi 4 LEADER Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013.
Instytucja Zarządzająca Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013 - Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi.