wtorek, 28 luty 2023 08:29

"GUCIO" WYTROPIŁ ŚCIGANEGO

Kierowca opla jechał środkiem jezdni z dużą prędkością i nie zatrzymał się do kontroli. Po kilku kilometrach pościgu ulicami miasta mężczyzna porzucił samochód i uciekał pieszo. Wytropił go policyjny pies Gucio. 24-letni obywatel Turkmenistanu tłumaczył, że uciekał, bo nie miał przy sobie dokumentów. Mężczyzna trafił do policyjnego aresztu i tego samego dnia usłyszał zarzut niezatrzymania się do kontroli. Za to przestępstwo grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności.

Policjanci z sokólskiej patrolówki, na jednej z głównych ulic w mieście, chcieli zatrzymać do kontroli opla. Jego kierowca jechał środkiem jezdni z dużą prędkością. Siedzący za kierownicą mężczyzna zlekceważył jednak polecenia mundurowych i zaczął uciekać. Po kilku kilometrach pościgu ulicami miasta porzucił auto, w którym uszkodzona została opona. Kierowca kontynuował ucieczkę pieszo. Wtedy czynności mundurowych wsparł policyjny pies Gucio, który namierzył uciekiniera. Po chwili mężczyzna był już w rękach policjantów. Okazało się, że to 24-letni obywatel Turkmenistanu, który twierdził, że uciekał, bo nie miał przy sobie dokumentów. Mężczyzna trafił do policyjnego aresztu i tego samego dnia usłyszał zarzut niezatrzymania się do kontroli. Za to przestępstwo grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności.

Kontakt


SOKÓŁKA TV SP. Z O.O
ul. Sikorskiego 25
16-100 Sokółka

tel: 666 828 883
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

REGON: 368683063
NIP: 5451817935
Numer KRS: 0000702479

Reklama

Czynne od pn-pt w godzinach 8:00 - 16:00
e-mail: reklama@sokolka.tv