piątek, 01 marzec 2024 08:52

Reklama Beton Holding - Izolacja Pianką PUR [Film]

Sprawdź naszą nową ofertę dotyczącą ocieplania poddaszy, stropów, dachów, posadzek i fundamentów, izolacją natryskową PUR dla budownictwa mieszkalnego, przemysłowego i rolniczego.

BetonHolding z siedzibą w Sokółce jest prężnie działającą firmą na lokalnym rynku. Wzbogaciliśmy naszą ofertę o usługę ocieplania poddaszy, stropów, dachów, posadzek i fundamentów izolacją natryskową PUR dla budownictwa mieszkalnego, przemysłowego i rolniczego.

Dysponujemy nowym, wzorowo doposażonym pojazdem natryskowym, co pozwala nam na całoroczne wykonywanie ociepleń poddaszy i izolacji PUR bez uszczerbku dla jakości piany podczas aplikacji w warunkach niskich temperatur otoczenia (również minusowych). Izolujemy tylko najlepszymi systemami pianek PUR
- bezpiecznymi
- trudno-zapalnymi
- bez-emisyjnymi i tworzonymi faktycznie na bazie poliuretanu.

Zalety ocieplenia pianką PUR to:
- Bardzo dobre właściwości izolacyjne
- Minimalizacja występowania mostków termicznych
- Szczelność
- Wysoka trwałość
- Szybkość montażu
- Ułatwiona aplikacja w trudno dostępnych miejscach
- Odporność na pleśń i szkodniki
- Wysoka przyczepność
- Ekologiczne aspekty

Nie oferujemy i nie stosujemy krajowych pian ,,PUR” produkowanych na bazie poliestrów.Polecane przez nas izolacje pianą PUR odpowiadają najwyższym standardom jakościowym, które są dla nas priorytetem. Nasze systemy izolacji pianą  nie zawierają szkodliwych dla ekologii związków , a także wyjątkową długowieczność, nie tracą swoich właściwości na przestrzeni całego okresu użytkowania. Preferujemy pracę w bezpiecznych, czystych warunkach oraz komfort oferowania klientowi jakościowych produktów i usług. Zgodnie z tym polecamy i używamy pian poliuretanowych systemów marek amerykańskich (AMBIT PU, LALLAFOM USA) oraz niemieckich (BASF).

To wszystko pozwala nam działać zgodnie z dewizą BetonHolding:
PROFESJONALIZM – SZYBKOŚĆ W DZIAŁANIU – GWARANCJA JAKOŚCI

 - SKORZYSTAJ Z PROGRAMÓW RZĄDOWYCH I UZYSKAJ DOFNASOWANIE NA OCIEPLENIE DOMU

- nasza firma świadczy kompleksową usługę hydroizolacji dla gospodarstw domowych , podmiotów gospodarczych, obiektów przemysłowych oraz strefy agro

Zapraszamy do kontaktu pod numerem telefonu 733694332 lub w wiadomości e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Materiał płatny

Kontakt


SOKÓŁKA TV SP. Z O.O
ul. Sikorskiego 25
16-100 Sokółka

tel: 666 828 883
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

REGON: 368683063
NIP: 5451817935
Numer KRS: 0000702479

Reklama

Czynne od pn-pt w godzinach 8:00 - 16:00
e-mail: reklama@sokolka.tv