poniedziałek, 17 sierpień 2015 10:28

Sokólscy kolarze na Mazovi MTB w Supraślu [Zdjęcia]

W ostatnią sobotę młodzi kolarze z Metal Fach Bike Team zanotowali udany występ w Mazovi MTB .

Ten mocno zakorzeniony maraton, którego organizatorem jest znany kolarz Cezary Zamana, zawsze na długo pozostaje w pamięci uczestników i lokalizacji nie trzeba przedstawiać. Supraśl, Ikona Podlasia i Brama Wchodu, jak niektórzy nazywają tę miejscowość. Trasa znana i lubiana przez zawodników z całego kraju. Charakterystyczne dla niej są mocne interwałowe odcinki z szybkimi i wymagającymi technicznie zjazdami.

Ania Jarosz zajęła pierwsze miejsce w kategorii kobiety do 15 lat na dystansie FIT – 30 km. ( 14 miejsce Open ).
Jan Kaźmierowski zajął drugie miejsce w kategorii chłopcy do lat 9 na dystansie 9,4 km.
Michał Januszkiewicz zajął siódme  miejsce w kategorii chłopcy do lat 9 na dystansie 9,4 km.

Informacje i zdjęcia publikujemy dzięki uprzejmości Janusza Kaźmierowskiego.