niedziela, 06 wrzesień 2015 19:22

Kolejna wygrana Sokoła 1946 Sokółka [Film i Zdjęcia]

Dziś na Stadionie Miejskim Sokół rozgromił Polonię Raczki aż 4:0. Zapraszamy na fotorelację oraz wywiad nagrany zaraz po zakończeniu się meczu z trenerem zespołu Krzysztofem Stelmaszkiem.

Już od pierwszej minuty gospodarze narzucili rywalom swój styl gry. Przeważali na boisku jednak nie zdołali zdobyć szybko bramki. Ożywienie przyszło pod koniec pierwszej połowy. Pierwszego gola zdobył Michał Czaplejewicz. Jeszcze przed gwizdkiem arbitra, kończącego pierwszą połowę, na listę strzelców wpisał się Michał Tochwin. Druga połowa obfitowała w wiele okazji bramkowych dla Sokólskiej drużyny. Trzecią bramkę zdobył Radosław Szoda. Sokół przez cały mecz dominował nad drużyną Polonii. Kilkukrotnie goście próbowali zagrozić bramce strzeżonej przez Dawida Czajkowskiego, jednak były to działania bezskuteczne. Ostatnią bramkę dla gospodarzy zdobył Radosław Szoda, było to jego drugie trafienie w meczu. Tym samym ustalił on wynik spotkania. Mecz zakończył się wysokim zwycięstwem gospodarzy 4:0. Sokół 1946 Sokółka po 3 kolejkach A klasy, lideruje w swojej grupie. Po raz kolejny na Stadionie Miejskim zgromadziło się wielu kibiców, którzy głośno dopingowali swoją drużynę. Najbliższy mecz Sokółczanie rozegrają 13 września na wyjeździe z GKS Stawiski.