poniedziałek, 07 wrzesień 2015 13:34

Zlot ASG w Geniuszach [Zdjęcia]

 

Około 90 miłośników ASG zgromadziło się na dwudniowym zlocie Air Soft Gun. Piaszczyste tereny, atrapy wiosek i pojazdy stylizowane na wojskowe. Takie atrakcje czekały na uczestników.

 

Cała zabawa odbywała się wedle określonego scenariusza. Akcja turnieju odnosiła się do wydarzeń mających miejsce w rzeczywistości.

Zlot zawierał wszystkie elementy prawdziwych misji. Repliki prawdziwej broni, ubiór wojskowy, wioski podobne do tych jakie można spotkać w Afganistanie, samochody stylizowane na wojskowe pojazdy. Walki trwały blisko 18 godzin i dzieliły się na dwa etapy nocny i dzienny. -Pierwszy etap polegał głównie na rozpoznaniu. Staramy się zapewnić uczestnikom warunki jak najbardziej zbliżone do prawdziwej walki. Teren na którym się znajdujemy był trzymany w tajemnicy, aby zawodnicy nie wiedzieli co tu się znajduje. – mówi Paweł Lipiński jeden z organizatorów. Organizatorzy zapewnili również uczestnikom pomoc medyczną, podstawowe wyżywienie oraz doprowadzenie wody do wiosek oraz Toi- Toi-e.

-Jest to sport fizyczny wymagający od uczestników zaangażowania. W porównaniu do paintballa jest to dużo bezpieczniejsza zabawa. Trafienie kulką z ASG w porównaniu do kulki paintballowej jest dużo mniej bolesne – mówi Faust, współorganizator turnieju.

- Każdy chce może w tej zabawie uczestniczyć. Wystarczy się zarejestrować na naszym forum pod adresem: zloty.asgpodlasie.pl

Takie zloty staramy się organizować przynajmniej dwa razy do roku. Normanie spotkania odbywają się raz w tygodniu zazwyczaj w niedzielę. -dodaje Paweł Lipiński.

Więcej informacji można uzyskać odwiedzając podlaskie forum ASG.  Forum ASG Podlasie

Zdjęcia dzięki uprzejmości Krzysztofa Poźniaka

Kontakt


SOKÓŁKA TV SP. Z O.O
ul. Sikorskiego 25
16-100 Sokółka

tel: 666 828 883
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

REGON: 368683063
NIP: 5451817935
Numer KRS: 0000702479

Reklama

Czynne od pn-pt w godzinach 8:00 - 16:00
tel: 662 432 320 e-mail: reklama@sokolka.tv