czwartek, 17 wrzesień 2015 13:27

Sokół 1946 awansował do IV rundy Okręgowego Pucharu Polski [Zdjęcia]

Sokół 1946 Sokółka po raz kolejny wygrał. Jednak gra nie układała się po myśli trenera.

Choć Sokółczanie dość szybko zdobyli pierwszą bramkę, to jednak grało się ciężko. Brakowało przyśpieszeń i szybszej wymiany podań. Mimo, że przeważali na boisku nie przekładało się to na bramki. Do przerwy wynik nie uległ zmianie i zakończył się wynikiem 1:0.

Po przerwie Sokół ciągle przeważał na boisku, jednak wciąż brakowało skuteczności. Drugiego gola zdobył Krystian Czaplejewicz, kilka minut później na listę strzelców wpisał się Michał Czaplejewicz. Choć piłkarze z Sokółki przeważali w większości meczu, goście z Kuźnicy również mieli swoje szanse. Najgroźniejsza była w drugiej połowie, gdy po strzale piłkarza Pogranicza piłka odbiła się od bramkarza, ale na szczęście nadbiegający piłkarz z Kuźnicy trafił w słupek. Kilka minut przed końcem meczu Sokół 1946 Sokółka zdobył kolejną bramkę. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 4:0 dla gospodarzy.

Sokół 1946 Sokółka rozegrał wczoraj po raz pierwszy mecz w nowych strojach. Barwy niebiesko – czerwone nawiązują do historii sokólskiego klubu. Nowe logo jest również w tych kolorach. Na środku umieszczona została litera „S” a pod nią data 1946, czyli rok powstania pierwszego klubu piłkarskiego w Sokółce. Na koszulkach zostały umieszczone loga sponsorów klubu. Wśród nich na lewym ramieniu znajduję się logo naszej telewizji.