środa, 17 maj 2017 13:10

INTERWENCJA: Place zabaw przejdą wiosenny "lifting" [Zdjęcia]

Jedna z mieszkanek bloku przy ul. Pocztowej, zwróciła uwagę naszej redakcji na stan placu zabaw na jej osiedlu. Łuszcząca się farba na ławkach i zjeżdżalni, brak piasku w piaskownicy i porozrzucane wokół szkło. O przyczyny zaistniałe sytuacji zapytaliśmy w Spółdzielni Mieszkaniowej.

- Co roku w maju dokonywane są przeglądy placów zabaw. Sprawdzamy, co należy odmalować i naprawić. Sukcesywnie wymieniamy też piasek w piaskownicach. – wyjaśniła nam Barbara Białkowska, Z-ca Prezesa Zarządu.

Prace te trwają zaledwie od kilku dni, gdyż wcześniej nie pozwalała na to pogoda. Z przekazanej nam informacji wynika, że piasek został wymieniony już m.in. przy części bloków na Centrum, Sikorskiego, Ściegiennego, Kolejowej i Wyszyńskiego. W najbliższych dniach nastąpi to także na pozostałych osiedlach. Prezes zapewniła nas również, że odmalowane zostaną wymagające tego elementy oraz dokonane niezbędne naprawy. Sprawa porozrzucanych kawałków szkła przekazana ma zostać, zajmującej się czystością placów zabaw, firmie sprzątającej.

Zdjęcia wykonane dziś przed południem przy ul. Pocztowej:

Zdjęcia placu po "liftingu":

/jj/ppr/

Kontakt


SOKÓŁKA TV SP. Z O.O
ul. Sikorskiego 25
16-100 Sokółka

tel: 666 828 883
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

REGON: 368683063
NIP: 5451817935
Numer KRS: 0000702479

Reklama

Czynne od pn-pt w godzinach 8:00 - 16:00
e-mail: reklama@sokolka.tv