• 1
  • 2

 

poniedziałek, 29 styczeń 2018 09:00

Zapraszamy na „Pierwszy Charytatywny Maraton Tańca" w Sokółce [Plakat]

Samorząd Uczniowski Szkoły Podstawowej z Oddziałami Integracyjnymi Nr 2 w Sokółce i Pani Burmistrz Ewa Kulikowska serdecznie zapraszają na: „Pierwszy Charytatywny Maraton Tańca pod patronatem Burmistrz Sokółki”.

Celem imprezy jest integracja lokalnej społeczności oraz zbiórka funduszy na pomoc sokólskiemu schronisku i zorganizowanie majówki dla niepełnosprawnych uczniów naszej szkoły. Poza tym chcemy ustanowić pierwszy rekordu w tańcu dla naszego miasta, po to by móc go później pobić za rok. Uczestników obowiązuje symboliczne wpisowe: dorośli – 10 zł, dzieci i młodzież do lat 18 – 5 zł. Będzie ono uiszczane w dniu imprezy.

Impreza odbędzie się 10 lutego na hali sportowej Szkoły Podstawowej z Oddziałami Integracyjnym Nr 2 w Sokółce. Udział może wziąć każdy (nieletni za zgodną rodziców bądź prawnych opiekunów). Wystarczy wypełnić oświadczenie i kartę zgłoszeniową. Regulamin oraz potrzebne dokumenty są do pobrania na naszej stronie internetowej https://sp2sokolka.edupage.org/. Poza tym śledźcie nas na Facebook’u.

Na zgłoszenia czekamy do końca stycznia. Wypełnione formularze, oświadczenia i zgody prosimy przynosić do sekretariatu w Szkole Podstawowej z Oddziałami Integracyjnymi Nr 2 w Sokółce, ul. Szkolna 2.

Zapraszamy wszystkich w myśl naszego hasła: Zamiast siedzieć w swoim domu, zatańcz z nami. Pomóż komuś!!!

Kontakt


SOKÓŁKA TV SP. Z O.O
ul. OS. CENTRUM, nr 17
16-100 Sokółka

tel: 666 828 883
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

REGON: 368683063
NIP: 5451817935
Numer KRS: 0000702479

Reklama

Czynne od pn-pt w godzinach 8:00 - 16:00
tel: 662 432 320 e-mail: reklama@sokolka.tv

EFRROWLEADERIdeaLANPROW

Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie.
Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Osi 4 LEADER Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013.
Instytucja Zarządzająca Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013 - Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi.