wtorek, 10 maj 2016 10:05

Startujemy z "Mini kącikiem kulinarnym"!

Od najbliższego piątku (13 maja) na naszej stronie startuje „Mini kącik kulinarny”. Zależy nam, abyście to Wy, drodzy Czytelnicy i Widzowie, tworzyli go razem z nami. Lubisz gotować i chciałbyś podzielić się sprawdzonymi przepisami z szerszym gronem? Nasza strona to doskonałe miejsce do tego.

Zachęcamy Was do wysyłania nam swoich przepisów. Nieważne, czy są to potrawy obiadowe, śniadaniowe, słodkości, dania orientalne czy regionalne! Ważne, żeby inspirowały do kulinarnej przygody! Oczywiście sama receptura to nie wszystko. Koniecznie dosyłajcie też zdjęcia z poszczególnych etapów przygotowania potraw oraz efektu końcowego. Bardzo mile widziane są też nagrane przez Was filmiki. Nieoceniona będzie oczywiście krótka historia związana z danym przepisem: skąd go znacie, czy robicie go pierwszy czy może setny raz, czy jest to oryginalny czy może zmodyfikowany przepis itp.

Chcemy, aby miejsce to służyło także wspólnej wymianie kulinarnych doświadczeń. Jeżeli zdecydujecie się wypróbować któryś z zamieszczonych u nas przepisów, podzielcie się swoją opinią w komentarzach. Może właśnie Wasze pomysły sprawią, że potrawy te staną się jeszcze bardziej wyjątkowe! Przez niewielką zmianę, czasami nawet sprawdzone, "babcine" receptury mogą nabrać nowego wymiaru... Bo na takie "stare", rodzinne przepisy również czekamy!

Wszystkie zamieszczane przepisy znajdziecie w specjalnej zakładce (baner) na górze naszej strony!

Czekamy na nie już dziś! Piszcie na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.!

Kontakt


SOKÓŁKA TV SP. Z O.O
ul. Sikorskiego 25
16-100 Sokółka

tel: 666 828 883
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

REGON: 368683063
NIP: 5451817935
Numer KRS: 0000702479

Reklama

Czynne od pn-pt w godzinach 8:00 - 16:00
tel: 662 432 320 e-mail: reklama@sokolka.tv