piątek, 27 marzec 2015 14:34

Nowość na naszej stronie! Sprawdź, co szykujemy!

Dziś na naszej stronie pojawiła się nowa zakładka i baner „Sokółka sprzed lat”.

To zapowiedź nowego cyklu, który od niedzieli na dłuższy czas wpisze się w naszą stronę. Dzięki uprzejmości pracowników Sokólskiego Ośrodka Kultury oraz osób prywatnych, otrzymaliśmy dostęp do filmowym nagrań naszego miasta sprzed wielu lat. Mamy nadzieję, że nowość trafi w gusta naszych Czytelników. Dla niektórych może to być sentymentalna podróż, do miejsc ich młodości. Kto wie? Może i Ty „spotkasz siebie” na nagraniach. Dla innych, trochę młodszych, to niecodzienna okazja przeskoczenia w miejsca, które istniały, gdy Ich na świecie jeszcze nie było…

Jednocześnie kierujemy do Was wielką prośbę! Jeżeli posiadacie jakiekolwiek stare nagrania wideo z naszego miasta, gminy, powiatu (na różnych nośnikach, w tym VHS) – kontaktujcie się z nami mailowo na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.! Każde nagranie jest ważne! Może to być np. Wasza pamiątka ze ślubu czy innych uroczystości. Warto przejrzeć swoje domowe archiwa!

Na pierwszy odcinek nowego cyklu zapraszamy już w najbliższą niedzielę!

Kontakt


SOKÓŁKA TV SP. Z O.O
ul. Sikorskiego 25
16-100 Sokółka

tel: 666 828 883
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

REGON: 368683063
NIP: 5451817935
Numer KRS: 0000702479

Reklama

Czynne od pn-pt w godzinach 8:00 - 16:00
e-mail: reklama@sokolka.tv