sobota, 18 marzec 2023 22:20

KS Szczypiorniak wygrywa rzutami karnymi i zdobywa dwa punkty w tabeli [Film]

W hali sportowej dąbrowskiego Zespołu Szkół drużyna gospodarzy KS Szczypiorniak zmierzyła się w drużyną UKPR AGRYKOLA OCHOTA WARSZAWA. W pierwszej połowie gospodarze prowadzili jednym punktem, co dało po 30 minutach gry wynik 16:15 dla gospodarzy.

Druga połowa bardzo wyrównana i emocjonująca z końcówką 27:27. Po wyniku remisowym sędziowie podyktowali rzuty karne, w których lepsza była drużyna KS Szczypiorniak, utrwalając wynik na tablicy 5:3. W ogólnej klasyfikacji w tabeli drużyna gospodarzy zdobyła 2 punkty zaś drużyna gości 1 punkt.

Następny mecz na własnym boisku KS Szczypiorniak rozegra 02.04.2023r. o godzinie 16:00, zmierzy się z Anilaną Łódź.

Zapraszamy do obejrzenia naszej relacji.