wtorek, 05 grudzień 2023 19:55

Joanna Jędrzejczyk wraz z JJ Stars Foundation odwiedziła Dąbrowę Białostocką [Film]

Joanna Jędrzejczyk, wielokrotna mistrzyni Ultimate Fighting Championship, odwiedziła Dąbrowę Białostocką razem ze swoją fundacją, JJ Stars Foundation. Po zakończeniu kariery sportowej, aktywnie rozwija swoje projekty, a fundacja, której jest liderką, kontynuuje swoją działalność.

W tym roku Fundacja po raz kolejny zorganizowała mikołajkową akcję dla dzieci z regionu. W hali sportowej Szkoły Podstawowej w Dąbrowie Białostockiej zorganizowano krótkie zajęcia sportowe dla dzieci, podczas których Joanna prezentowała sportowy styl życia. Po treningu mistrzyni, w towarzystwie Mikołaja, obdarowała dzieci prezentami i udzieliła odpowiedzi na nurtujące ich pytania.
Kolejnym punktem programu było odwiedzenie Rodzinnego Domu Dziecka w Nierośnie. Ta wizyta na pewno na długo pozostanie w pamięci małych podopiecznych. Sportsmenka wręczyła prezenty i oddała się rozmowie z dziećmi i opiekunami. Tego rodzaju wsparcie jest niezwykle ważne, dając dzieciom poczucie, że mimo trudności mogą odnieść sukcesy w życiu. W podziękowaniu za wizytę Joanna Jędrzejczyk otrzymała od siostry Anny pamiątkowy obraz Matki Bożej Różanostockiej.
Ostatnim etapem było spotkanie z mieszkańcami Dąbrowy Białostockiej w Miejsko-Gminnym Ośrodku Kultury, gdzie udzielała odpowiedzi na liczne pytania. Nie zabrakło podziękowań oraz ciepłych słów.
Joanna Jędrzejczyk jest niekwestionowaną gwiazdą i znakomitą reprezentantką Polski w mieszanych sztukach walki, boksie oraz Muay Thai. Zawodowo rywalizowała w wadze słomkowej w federacji UFC, trzykrotnie zdobywając tytuł zawodowej mistrzyni świata i dwukrotnie mistrzyni Europy.
Jest pierwszą Polką, która występowała w prestiżowej organizacji UFC. Jako trzecia Europejka i jedyna Polka została mistrzynią wspomnianej federacji, sięgając po pas po raz pierwszy 14 marca 2015 roku. Przez wiele miesięcy zajmowała absolutne pierwsze miejsce w oficjalnym rankingu kategorii słomkowej.

 

 

/TL/

Kontakt


SOKÓŁKA TV SP. Z O.O
ul. Sikorskiego 25
16-100 Sokółka

tel: 666 828 883
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

REGON: 368683063
NIP: 5451817935
Numer KRS: 0000702479

Reklama

Czynne od pn-pt w godzinach 8:00 - 16:00
e-mail: reklama@sokolka.tv